Dziewięć komentarzy na temat Partii Komunistycznej

„Dziewięć komentarzy na temat Partii Komunistycznej” opublikowane przez gazete The Epoch Times

Wstęp

leave a comment »

Po ponad dekadzie czasu od upadku byłego Związku Radzieckiego i komunistycznych reżimów w Europie Wschodniej, na całym świecie został odrzucony międzynarodowy ruch komunistyczny. Upadek Komunistycznej Partii Chin jest tylko kwestią czasu.

„The Epoch Times” publikuje obecnie specjalną serię wydawniczą zatytułowaną „Dziewięć komentarzy na temat Partii Komunistycznej.”

Niemniej jednak, Komunistyczna Partia Chin (KPCh) zanim całkowicie się rozpadnie, próbuje związać swój los z narodem chińskim, z jego 5000-letnią cywilizacją. Stanowi to katastrofę dla narodu chińskiego. Naród chiński musi zatem stanąć w obliczu takich nieuniknionych pytań jak: jak powinien postrzegać KPCh, w jaki sposób przekształcić Chiny społeczeństwo bez KPCh i jak przekazać dalej dziedzictwo Chin. „The Epoch Times” publikuje obecnie specjalną serię wydawniczą zatytułowaną „Dziewięć komentarzy na temat Partii Komunistycznej”. Zanim na trumnie KPCh zostanie złożone wieko, chcemy przekazać ostateczny osąd jej i międzynarodowego ruchu komunistycznego, który nękał ludzkość swą plagą przez ponad wiek.

Przez ponad 80 lat wszystko, czego dotknęła KPCh, zostało zniszczone przy użyciu kłamstw, wojen, głodu, tyranii, masakr i terroru. Tradycyjne wierzenia i wartości zostały brutalnie zniszczone. Pierwotne poglądy etyczne i pierwotne struktury społeczne zostały siłą rozdarte i zatracone. Zrozumienie, miłość i harmonia zostały obrócone w walkę i nienawiść. Szacunek i wdzięczność w stosunku do niebios i ziemi zostały zastąpione arogancką żądzą „walki z niebem i ziemią”. Skutkiem tego jest całkowity upadek systemów społecznych, moralnych i ekologicznych oraz głęboki kryzys dla narodu chińskiego i tak naprawdę dla ludzkości. Wszystkie te klęski i plagi zostały spowodowane działaniem rozmyślnym planowaniem, organizacją i kontrolą KPCh.

Sławny chiński wiersz mówi: „Na próżno głęboko wzdycham nad opadającymi kwiatami.” Bliski jest koniec reżimu komunistycznego, który ostatkiem sił walczy o przetrwanie. Dni przed jego upadkiem są policzone. „The Epoch Times” uważa, że nastał już odpowiedni czas, zanim KPCh całkowicie zginie, by przyjrzeć się z uwagą przeszłości w celu pełnego ukazania, jak ten największy w historii kult ucieleśnił niegodziwość wszelkich czasów i miejsc. Żywimy nadzieję, że ci, którzy są nadal zwodzeni przez KPCh, jasno teraz dojrzą jej naturę, oczyszczą ducha z jej trucizny, wyplączą swe umysły z jej przepełnionej złem kontroli, wyzwolą się z kajdan terroru i na dobre porzucą wszelkie o niej iluzje.

Panowanie KPCh jest najciemniejszą i najbardziej absurdalną stronicą w chińskiej historii. Pośród niekończącej się listy zbrodni, zapewne najpodlejsze są prześladowania wymierzone w Falun Gong. Prześladując „Prawdę, Miłosierdzie, Tolerancję”, Jiang Zemin przybił ostatni gwóźdź do trumny KPCh. „The Epoch Times” wierzy, że poprzez zrozumienie prawdziwej historii KPCh, możemy pomóc w uniknięciu podobnych tragedii raz na zawsze. Jednocześnie żywimy nadzieję, że każdy z nas zastanowi się nad naszymi ukrytymi w głębi myślami i zbada, czy nasze tchórzostwo i pójście na kompromis nie uczyniły z nas współwinnymi wielu tragedii, których można było uniknąć.

Tytuły „Dziewięciu komentarzy na temat Partii Komunistycznej”:

1. Co to jest partia komunistyczna?
2. O początkach Komunistycznej Partii Chin
3. O tyranii Komunistycznej Partii Chin
4. O tym, jak Komunistyczna Partia Chin jest siłą sprzeciwiającą się wszechświatu
5. O zmowie Jiang Zemina z Komunistyczną Partią Chin, by prześladować Falun Gong
6. O tym, jak Komunistyczna Partia Chin zniszczyła tradycyjną kulturę
7. O historii mordowania przez Komunistyczną Partię Chin
8. O tym, jak Komunistyczna Partia Chin jest kultem zła
9. O pozbawionej skrupułów naturze Komunistycznej Partii Chin

Zespół Redakcyjny „The Epoch Times”

Reklamy

Written by AR

Marzec 19, 2008 @ 11:22 pm

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: